סניף חיפה

ייעוץ וטיפול זוגי סניף חיפה (בצפון)

כתובת הקליניקה:

אבא חושי 38, חיפה, 3478117

צרו קשר עם רונית:

מעוניינים במידע נוסף על טיפול זוגי או טיפול אישי בחיפה?

טיפול זוגי בחיפה

מכון קשרים בחיפה, בצפון הארץ, בהובלה מקצועית של ד"ר רונית שרון ועם מערך מעולה של מטפלות זוגיות, מסייע לזוגות רבים לרענן ולחדש את מערכת היחסים הזוגית שלכם כמו בהתחלה.

במכון קשרים חיפה, טיפול זוגי או ייעוץ זוגי, ניתנים בשיטת FIT, שיטה בלעדית למכון קשרים ובעלת 91% אחוזי הצלחה.

השיטה מתאימה לזוגות החווים קשיים במערכת היחסים שלהם. היא משלבת את הגישות המובילות בטיפול ובאמצעות כך, אתם לא נדרשים 'להתאים את עצמכם לשיטה'… כפי שקורה בשיטות טיפול אחרות. בשיטת FIT אנחנו מתאימים את תכנית הטיפול אליכם בהתאמה לכוחות ולקשיים שלכם. הכלים שתרכשו במהלך המפגשים יסייעו לכם לקראת השנוי המיוחל.

במכון קשרים המטפלות והמטפלים מקצועיים וקשובים, ויקנו לכם כלים ממשיים ומעשיים ליצירת שינוי מהיר ומשמעותי במערכת היחסים שלכם.

טיפול זוגי בחיפה ובצפון יכול בהחלט להתאים לכם ולעזור לכם אם אתם, למשל, חשים תקועים או ובודדים בזוגיות שלכם, אם אתם מרגישים בתוך דפוס של שליליות וחוסר תקשורת מול הפרטנר/ית שלכם, חווים ריחוק וחוסר אינטימיות המובילים לעימותים וקשיים, או עוד מכלול של מצבים ותחושות. אם זה המצב, טיפול זוגי יכול לשים אתכם על דרך חדשה, טובה יותר.

צרו קשר עם סניף חיפה והצפון של מכון קשרים לפרטים נוספים אודות הגישה המעשית והמיוחדת שלנו לטיפול זוגי וייעוץ זוגי ולתיאום פגישת היכרות ראשונית עם מטפלת זוגית מוסמכת באזור חיפה.

צרו קשר עם רונית