מכון קשרים
בהנהלת ד"ר רונית שרון

שלום ונעים מאד!

מאז שאני זוכרת את עצמי, נטוע בי הרצון לסייע לכמה שיותר אנשים להגיע לחיים רגועים ומספקים. מתוך אמונה שבכל אחת ואחד מאתנו יש כוחות פנימיים להגשים זאת, הרצון הזה ממשיך להניע אותי יום יום.

בין היתר, אני מגישה פינה בערוץ 13 העוסקת בייעוץ זוגי ואישי, אני מרצה באוניברסיטה העברית ובפני פורומים מקצועיים ואני מכשירה מטפלות ומטפלים צעירים. ולפני כשני עשורים הקמתי את ‘מכון קשרים’, הממשיך לצמוח ולצבור סיפורי הצלחה רבים בפתרון קשיים אישיים וזוגיים.

מכון קשרים מתמחה בייעוץ וטיפול זוגי ואישי ויש לנו סניפים בירושלים, תל אביב ורחובות. המכון זכה לאחרונה בהכרה ייחודית של האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי, הכרה המעידה על הרמה המקצועית הגבוהה של המכון ושל צוות המטפלות והיועצים שלו.

במהלך השנים פיתחתי את שיטת FIT, “שיטה אינטגרטיבית ממוקדת”, המוגדרת בזמן, המוכחת כמתאימה במיוחד ליחידים וזוגות החווים קושי ומשבר, והמחפשים שינוי חיובי בחייהם. בתהליך ממוקד וקצר, אנו מזהים את מוקדי הקושי שלכם אבל גם את הכוחות והחוזקות שהתברכתם בהם, באמצעותם תרכשו ארגז-כלים אפקטיבי לשיפור מערכות היחסים שלכם: עם עצמכם, עם בני זוגכם ועם משפחתכם.

מרגש אותי בכל פעם לגלות, שהשיטה עובדת, עם 91% הצלחה בפתרון קשיים ומשברים, ואני שמחה על האפשרות להציג את הפתרון גם עבורכם!

החזון שלנו במכון הוא להעצים לכם את השמחה בחיים האישיים, הזוגיים והמשפחתיים. המכון מעמיד לרשותכם צוות מקצועי, קשוב ומנוסה של יועצים ומטפלות, ובאמצעות שיטת FIT הם יסייעו לכם להשיג את השינוי המיוחל. זאת תוך לימוד כלים ומיומנויות להתמודדות שקולה עם האתגרים והקשיים, כלים שיאפשרו לכם גם לחזק גם את הביטחון העצמי וגם למקסם את היכולות שלכם. כך תוכלו ליהנות מחיים טובים ומספקים יותר.

ד"ר רונית שרון מטפלת

ד"ר רונית שרון ומכון קשרים בטלויזיה

סיפורים מהקליניקה וטיפים חשובים על טיפול וייעוץ אישי וזוגי
נגן וידאו

לדעת לבקש סליחה ולדעת לסלוח, זה כח!

נגן וידאו

נישואים 'פרק ב' - איך מתחילים הכל מחדש....? אתגרים וטיפים

נגן וידאו

כך תשמרו על זוגיות טובה לאורך שנים

נגן וידאו

אובדן התשוקה – מה לעשות כשמתחילה השגרה ביחסים ויש סימנים שהקשר נגמר?

נגן וידאו

רווקות מאוחרת - "אני לא מצליחה למצוא זוגיות ולגמרי מיואשת. מה לעשות??"

נגן וידאו

האם ניתן לשקם אמון וקשר זוגי לאחר בגידה? ואיך טיפול זוגי יכול לעזור לחזור לשיגרת יחסים תקינה?

נגן וידאו

"בעלי ואני לא מפסיקים לריב ויש בינינו המון מרירות. מה לעשות?"

נגן וידאו

"אין לי כבר חשק ליחסים אינטימיים עם בעלי" כך מרעננים את היחסים

שיטת FIT: שינוי חיובי תוך זמן קצר

תכנית טיפול
השיטה הייחודית של מכון קשרים להשגת פתרונות מקצועיים לקשיים שלכם - עם 91% הצלחה

שיטת FIT של ‘מכון קשרים’ ממוקדת ביצירת שינוי חיובי, תוך זמן קצר. ומוכיחה שוב ושוב, ששילוב החוזקות והכוחות שלכם, עם ארגז הכלים האפקטיבי שתרכשו, הוא שילוב שעובד, עם 91% הצלחה!

שיטת FIT – “שיטה אינטגרטיבית ממוקדת” והמוגדרת בזמן, פותחה על ידי ד”ר רונית שרון בתקופת עבודת המחקר שלה והותאמה לצרכים העדכניים של העידן המודרני. עידן בו מצד אחד, ייעוץ וטיפול זוגי ואישי כבר אינם מקור לבושה ומזמן הפכו לסמל סטאטוס. ומצד שני אנשים מצפים לתוצאות כאן ועכשיו ובתקציב סביר.

השיטה משלבת את האסכולות המובילות בתחום הייעוץ והטיפול וכך, היא אינה מאלצת אתכם ‘להתאים את עצמכם לשיטה’… כפי שקורה לעתים קרובות בתהליכים טיפוליים, אלא מתאימה את התהליך אליכם. בשיטת FIT תכנית השינוי ‘נתפרת כחליפה’ ובהתאמה למאפיינים ולאתגר הייחודי שלכם. והפתרון ממוקד בחוזקות ובכוחות שלכם, אותם אנו מתעלים לטובת לימוד כלים וטכניקות חדשים ואפקטיביים, שיקדמו אתכם לשנוי המיוחל. כל זאת בתהליך חוויתי ומעצים.

לעומת שיטות בהן הטיפול עלול להמשך שנים, שיטת FIT גם מותאמת לעידן המודרני בו אנשים מצפים לראות תוצאות ‘כאן ועכשיו’. לתכנית המפגשים יש התחלה ויש סוף מוגדר, באופן המאפשר לכם לחולל את השינוי המיוחל תוך זמן קצר ובתקציב ידוע מראש.

בהתבסס על ייעוץ וליווי של מאות מקרים, נמצא כי המשך הנכון והאופטימלי המאפשר את השגת יעדי הטיפול הזוגי או האישי, הינו 4-6 חודשים. זה הממוצע ותכנית המפגשים מותאמת כמובן לכל מקרה לגופו.

במפגשים הראשונים נזהה את מוקדי הקושי שלכם ונבין את ההשלכות שלהם על חייכם. אבל בשיטת FIT אנו מאתרים גם את החוזקות והכוחות שלכם ו”מעבירים אותם” למרכז הבמה!  באמצעותם תוכלו לרכוש את ארגז-הכלים ליצירת השינוי. בשלב זה אנחנו מוכנים לבנות יחד אתכם את תכנית העבודה ולשרטט את מפת הדרכים להשגת היעד!

בשלב הבא נלמד ונתרגל טכניקות וכלים מגוונים שיסייעו לכם לנהל ולווסת את המתחים והקשיים, שעד כה הם אלו שניהלו אתכם… נתמקד גם בכוחות שלכם ונלמד לתעל אותם לחיזוק הביטחון העצמי שלכם. נלמד איך “לשבור סיטואציה” בעת לחץ ומשבר ונרכוש כלים אופרטיביים להתנהלות שקולה, מאוזנת ומקדמת בחיי היומיום.

בסיום התכנית אנחנו לומדים איך לשמר את ההישגים שצברנו במהלך המפגשים, באופן שתוכלו ליהנות מהם גם בטווח הארוך ומבלי להזדקק למפגשים נוספים.

תכנית המפגשים כוללת רישום ב”יומן מסע” אישי, יומן שילווה אתכם במהלך המפגשים גם לאחר סיום התכנית. יומן המסע יסייע בידיכם לרענן את הכלים שרכשתם ולשמר את ההישגים המשמעותיים שהשגתם.

הצוות של מכון קשרים
כאן בשבילכם עם המון רגישות ומקצועיות

אביגיל אימון אישי

אביגיל כהן אחימן

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
מנהלת סניף ירושלים של מכון קשרים

“אני מאמינה ביכולת של האדם ליצור שינוי במערכות יחסים משמעותיות בחייו, באמצעות התבוננות אמיצה פנימה והחוצה, וביכולת להעניק לעצמו ולמשפחתו אהבה ולקבל אהבה בחזרה, המרפאת פצעים”

מטפלת מדהימה

רונית מחמלי

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי והדרכת הורים
מנהלת סניף תל אביב של מכון קשרים

“אני מאמינה שעל מנת לצמוח, חשוב לתת מקום לתחושות שלנו, גם הכמוסות ביותר. בתוך המרחב הזוגי חשוב לאפשר תקשורת מקרבת ודיאלוג. אלו הם המפתחות לאושר שאנחנו מחפשים ביחד ואני כאן עבורכם לשם כך”

רונית שרון קשרים

שרון אפרתי

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי והדרכת הורים
מנהלת סניף רחובות של מכון קשרים

“בהתמודדות מול משבר, אני רואה חשיבות רבה בראיית האדם במרכז, ומאמינה ביכולת האדם להוביל לשינוי אמיתי בחייו. באמצעות שיטת הטיפול האינטגרטיבית, אני מתמקדת בשיפור איכות חייו, דרך הבנת מוקדי הקושי והקניית כלים אופרטיביים להתמודדות עם המשבר”

https://sharonefrati.wixsite.com/website

צופית אדר 1

צופית אדר

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
מנהלת סניף הרצליה של מכון קשרים

“אני מאמינה כי לכולנו יש כוחות לריפוי ולהתמודדות עם מצבי החיים השונים וכי בהתבוננות משותפת, נוכל לנתב כוחות אלו להיות יותר יעילים וזמינים עבורנו, במהלך חיינו”

לילך ויטמן

לילך ויטמן

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
מנהלת סניף רעננה של מכון קשרים

“אני מאמינה ששינוי יכול להיעשות בכל שלב בחיינו. במסע הטיפולי המשותף שלנו, נכיר את הייחוד של כל אחד מכם ונלמד לפתח תקשורת מקדמת, בקצב המתאים לכם. אני אתמוך ואכוון אתכם, בדרך להשגת זוגיות תומכת מכבדת ומאושרת.”

יועצת זוגית

ד"ר פועה מן מצר

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
סניף ירושלים של מכון קשרים

“אני מאמינה שאפשר להבין את האדם, מתוך הקשר חייו וקשריו עם האנשים שסביבו, ותוך כבוד לייחודיות שלו ושל בחירותיו. מאמינה בכוחי לסייע לכל אחת ואחד למצוא את נקודות האושר והסיפוק ולצמוח מתוכן”

סיגל ירון 1

סיגל ירון

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
סניף רחובות של מכון קשרים

“אני רואה עצמי שותפה למסע שלכם, המוביל להתבוננות פנימה. נבין יחד את החלקים הלא מודעים שלכם ונרכוש כלים שיטיבו אתכם ושיסיעו בצמיחתכם האישית ועם הקרובים אליכם”

זוג מאושר

ד"ר אפרת ויגננסקי

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
מנהלת סניף חדרה של מכון קשרים

“אני מאמינה שאפשר להבין את האדם, מתוך הקשר חייו וקשריו עם האנשים שסביבו, ותוך כבוד לייחודיות שלו ושל בחירותיו. מאמינה בכוחי לסייע לכל אחת ואחד למצוא את נקודות האושר והסיפוק ולצמוח מתוכן”

נפתלי מכון קשרים

נפתלי אברמזון

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
סניף ירושלים של מכון קשרים

“אני מאמין שחוויית התהליך והקשר הטיפולי מרפאים ומקדמים את האדם לבחירות חופשיות ועוצמתיות, במקומות שהיו מבולבלים לפני כן. אני רוצה להקשיב ולפעול באומץ יחד עמכם בכדי להשיג עבורכם צמיחה, מודעות, איזון ושלווה”.

יעל עמור

יעל עמור

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
סניף תל אביב של מכון קשרים

“טיפול מאפשר לנו ללמוד להכיר את עצמנו, וליצור יחסים וקשרים טובים יותר עם עצמנו ועם אחרים. זו הזדמנות לצמוח ולפסוע עוד צעד בדרך להשגת חיים רגועים וטובים יותר”

תמר דרורי (2)

תמר דרורי

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
סניף ירושלים של מכון קשרים

“אני מאמינה שקושי ומשבר הם הזדמנות לצמוח ולתת מקום למה שעוד לא פגשנו ותמיד היה שם. טיפול מאפשר לבחור שאפשר אחרת, טוב יותר, עבורנו ועבור מערכות היחסים שלנו”

רחלי כהן 3

רחלי כהן

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
סניף רחובות של מכון קשרים

“אני מאמינה שלכולנו הזכות להיות מאושרים ומסופקים ולכולנו היכולת לאהוב את עצמנו, גם מול אחרים. המפגש הטיפולי הוא הזדמנות להתבונן בשאלות העולות בקשר אלינו ולמערכות היחסים שלנו, בתוך תהליך מחבק. ההתבוננות המשותפת מובילה לשיפור מערכות היחסים שלנו ולקבלה ואהבה עצמית”

70a26ae9-cf08-4eb7-b3f3-b50f3943230b 1

אסיה נודלמן

ייעוץ וטיפול זוגי אישי
סניף תל אביב של מכון קשרים

״אני מאמינה שטיפול טוב מייצר מקום בטוח לדבר על דברים אישיים ופנימיים, באופן המאפשר מרחב לשינוי של דפוסים וקשיים. כך גם בטיפול זוגי, המאפשר בנוסף יצירת קרבה ואינטימיות, שכל אחד מבני הזוג מרגיש נראה, מובן ואהוב”

תהילה ספרא

תהילה ספרא

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
סניף ירושלים של מכון קשרים


“טיפול הוא הזדמנות של אחד, אחת, זוג או משפחה; לעצור, להתבונן פנימה וללמוד; כל אחד את עצמו, את רעהו ואת הקשרים בחייו. זהו מסע מאתגר, לעבר השלמה, התפתחות וגדילה. יחד ובנפרד. אשמח לצעוד במסע הזה שלכם, לצדכם.”

אצילה עבו

אצילה עבו

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
סניף ירושלים של מכון קשרים

אני מאמינה שבטיפול קצר וממוקד, הכולל הגדרת יעדים, זיהוי מוקדי הקושי ורכישת כלים מותאמים, ניתן להגיע לתוצאות ולשפר את איכות החיים האישית, הזוגית והמשפחתית

הדר שרת

הדר שרת

ייעוץ וטיפול זוגי ואישי
סניף תל אביב של מכון קשרים

“טיפול הוא הזדמנות להעניק לעצמנו מתנה לחיים. זו השקעה משתלמת שמשפרת לנו את מערכות היחסים עם עצמנו ועם הסובבים אותנו. אשמח ללוות אתכם בתהליך ויחד נגיע לתובנות שיעזרו לכם לעשות את השינוי”

שאלון זוגיות קשרים

10 שאלות ותגלו איך ייעוץ או טיפול יכולים לעזור לכם!

השיבו על שאלון קצר ותקבלו מד”ר רונית שרון חוות דעת מקצועית ללא עלות, שתסייע לכם לקבל החלטה שקולה.

מלאו פרטים (השם אינו חובה) ותקבלו את השאלון במייל. השאלון וחוות הדעת דיסקרטיים ונשמרים בסודיות מוחלטת!

צרו קשר עם רונית