מתמודדים עם
קושי אישי או זוגי?

אזרו אומץ - אנחנו פה בשבילכם
במרחק לחיצה מהתחלה של שינוי!

'מכון קשרים' בהנהלת ד"ר רונית שרון
לייעוץ וטיפול אישי וזוגי

יש מי שמקשיב. יש שיטה שעובדת.
ויש שינוי חיובי שמחכה לכם!

שלום ונעים מאד!

מאז שאני זוכרת את עצמי, היה נטוע בי הרצון לסייע לכמה שיותר אנשים להגיע לחיים רגועים ומספקים. מתוך אמונה שבכל אחת ואחד מאתנו יש כוחות פנימיים להשיג זאת, הרצון הזה ממשיך להניע אותי יום יום.

בין היתר, אני מגישה פינה בערוץ 13 העוסקת בייעוץ זוגי ואישי. ולפני כשני עשורים הקמתי את 'מכון קשרים', שזכה להכרה ייחודית של האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי, והצובר סיפורי הצלחה רבים בפתרון קשיים אישיים וזוגיים.

במהלך השנים פיתחתי את שיטת FIT, שבתהליך ממוקד וקצר מזהה את האתגרים שלכם ומתמקדת בחוזקות שלכם. אותן אנו מנתבים לטובת רכישת ארגז-כלים חדש ואפקטיבי, לשיפור מערכות היחסים שלכם: עם עצמכם, עם בני זוגכם ועם משפחתכם.

מרגש אותי בכל פעם לגלות שהשיטה עובדת, עם 91% הצלחה בפתרון קשיים ומשברים. ואני שמחה על האפשרות להציג את הפתרון גם עבורכם!

האמינו לי: בעידן בו טיפול וייעוץ כבר אינם בושה, ומזמן הפכו לסמל סטאטוס, אין שום סיבה שתמשיכו לחיות עם הקשיים. ברור לי שיש לכם את הכוחות לעשות שינוי ולהעצים את האושר בחייכם!

הצטרפו אלי לתהליך מבורך וחוויתי של שינוי. וכמו כל מסע, הוא מתחיל בצעד הראשון. גייסו מעט אומץ, נתאם שיחה, והשינוי שלכם יכול להתחיל.

            בהצלחה!

ד"ר רונית שרון ומכון קשרים בטלויזיה

סיפורים מהקליניקה וטיפים מעניינים על ייעוץ וטיפול זוגי ואישי

לדעת לבקש סליחה ולדעת לסלוח, זה כח!

נישואים 'פרק ב' - איך מתחילים הכל מחדש....? אתגרים וטיפים

כך תשמרו על זוגיות טובה לאורך שנים

אובדן התשוקה – מה לעשות כשמתחילה השגרה ביחסים ויש סימנים שהקשר נגמר?

רווקות מאוחרת - "אני לא מצליחה למצוא זוגיות ולגמרי מיואשת. מה לעשות??"

האם ניתן לשקם אמון וקשר זוגי לאחר בגידה? ואיך טיפול זוגי יכול לעזור לחזור לשיגרת יחסים תקינה?

"בעלי ואני לא מפסיקים לריב ויש בינינו המון מרירות. מה לעשות?"

בדידות וקשיים אצל נשים ואמהות בעידן המודרני

שיטת FIT של 'מכון קשרים' ממוקדת ביצירת שינוי חיובי בזמן קצר

ומוכיחה שוב ושוב, ששילוב החוזקות שלכם עם ארגז-כלים אפקטיבי, הוא שילוב שעובד, עם 91% הצלחה!

FIT היא 'שיטה אינטגרטיבית ממוקדת' המשלבת את האסכולות המובילות בתחום הייעוץ והטיפול. כך, היא אינה מאלצת אתכם 'להתאים את עצמכם לשיטה'... כפי שקורה לעתים קרובות בתהליכים טיפוליים, אלא מתאימה את התהליך אליכם. בשיטת FIT תכנית השינוי 'נתפרת כחליפה' בהתאמה למאפיינים ולאתגר הייחודי שלכם. והפתרון ממוקד בחוזקות ובכוחות שלכם, אותם אנו מתעלים ללימוד של כלים וטכניקות חדשים ואפקטיביים, שיקדמו אתכם לשנוי המיוחל. כל זאת בתהליך חוויתי ומעצים.

לעומת שיטות בהן הטיפול עלול להמשך שנים, שיטת FIT גם מותאמת לעידן המודרני בו אנשים מצפים לראות תוצאות 'כאן ועכשיו'. לתכנית המפגשים יש התחלה ויש סוף מוגדר, באופן המאפשר לכם לחולל את השינוי המיוחל תוך זמן קצר ובתקציב ידוע מראש.

שלבי הייעוץ והטיפול
אתם עומדים לצאת למסע חוויתי

1. זיהוי החוזקות ומוקדי הקושי

כמו כל תהליך שינוי, אנו מתחילים בזיהוי מוקדי הקושי, החוזקות והאתגרים שלכם. נלווה אתכם עם המון רגישות והבנה ונגדיר מטרה משותפת לתהליך

2. מפת הדרכים ותכנית השינוי

בשלב זה יש בידינו את כל המידע הדרוש כדי לצאת לדרך החדשה. נתכנן ביחד ונשרטט את מפת הדרכים בה ננוע מעתה ואילך עד להשגת השינוי הרצוי

3. לימוד כלים

יצאנו לדרך! בשלב זה נעצים את הכוחות שלכם, נפתור קונפליקטים, נבין את השלכותיהם על חייכם ונרכוש כלים וטכניקות מקדמות לוויסות ושליטה. נערוך 'יומן מסע' ונתרגל את הכלים החדשים, עד שנגיע ליעד

4. שימור ההישגים

זהו, הגעתם ליעד! והמסע לשינוי מסתיים. אנחנו אורזים את 'יומן המסע' שערכנו לאורך התהליך, ביחד עם ארגז הכלים העשיר שרכשתם. הם יסייעו לנו בעתיד לרענן ולשמר את ההישגים אליהם הגעתם

חווים קושי או משבר אישי? בטחון עצמי ירוד, חרדות או דיכאון? אינכם לבד, אפשר להחזיר לכם את שמחת החיים! קצת אומץ והמסע שלכם לשינוי יכול להתחיל ממש עכשיו.

ייעוץ וטיפול זוגי

רוצים לחזור לקשר חם אוהב ואכפתי? גם אם הזוגיות שלכם ממש לא מה שהייתה והתקשורת ביניכם לא עובדת כרגע, בהחלט אפשר להצית מחדש את אש האהבה והזוגיות שלכם !

חווים משבר במשפחה? הסמכות ההורית אבדה לכם? מבולבלים ומודאגים?
אינכם לבד! הפתרון שלנו כבר עזר לעשרות משפחות בדיוק כמוכם. רוצים לבדוק?

דברים מרגשים שכתבו לנו

(חלק מהפרטים מוסתרים מטעמי צנעת הפרט)

10 שאלות ותגלו האם ייעוץ או טיפול יכולים לעזור לכם!

השיבו על שאלון קצר ותקבלו מד"ר רונית שרון חוות דעת מקצועית ללא עלות, שתסייע בידיכם לקבל החלטה שקולה.

מלאו פרטים (השם אינו חובה) ותקבלו את השאלון במייל. השאלון וחוות הדעת דיסקרטיים ונשמרים בסודיות מוחלטת!

סיפורים מהקליניקה

על אנשים ועל כוחות וקשיים שכולנו חווים... והמון טיפים חשובים

"כשמשנים את הצורה שבה אנחנו מסתכלים על דברים, הדברים שאנחנו מסתכלים עליהם, משתנים"

ויין דייר

"כשמשנים את הצורה שבה
אנחנו מסתכלים על דברים,
הדברים שאנחנו מסתכלים
עליהם, משתנים"

ויין דייר

אנחנו בטוחים שיש לכם עדיין שאלות

אספנו לכם את התשובות לשאלות
הנפוצות שקיבלנו

שאלות בנושא ייעוץ וטיפול אישי

כולנו חווים בתקופות מסוימות בחיינו חוויות של קושי ומשבר. זה יכול להיות קושי המוביל למשבר עמוק, כמו: חרדות ודיכאון מתמשכים. אבל זה יכול להיות גם קושי נקודתי, כמו למשל: קושי במערכות יחסים, עצב, דימוי עצמי ירוד, מתח, בדידות, וכדומה. ייעוץ וטיפול אישי מיועד לכל מי שחווה קושי ומעוניין לפתור אותו ולשפר את איכות החיים באופן משמעותי. בין אם הקושי הוא עמוק ומתמשך ובין אם הוא קושי נקודתי. 

הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות פניה לאיש או אשת מקצוע מתחום הייעוץ והטיפול. להתייעץ או לפנות לטיפול כבר מזמן לא נחשב דבר שיש להתבייש בו ובסקטורים נרחבים טיפול אף הפך לסמל סטאטוס. ואנשים רבים מבקשים להתייעץ ולרכוש כלים, דבר המשפר את איכות חייהם ללא מאמץ גדול.  

התשובה הקצרה היא שלייעוץ או טיפול אישי כדאי לפנות כאשר מתעורר קושי לא פתור או ישנה סוגיה המקשה עלינו בחיי היום יום (והלילה..).

תשובה קצת יותר ארוכה היא שאם הגעתם לכאן… כנראה שאתם חושבים שמשהו השתבש ולכן כדאי לכם לפנות לייעוץ. חבל להתעכב ולאפשר לקושי להמשיך לשלוט באורך חייכם. הוא עלול להחמיר ולהפוך ל'שריפה' שיהיה קשה לכבות. ייעוץ מקצועי אובייקטיבי של איש או אשת מקצוע, ישיג בדרך כלל שיפור מהיר באיכות החיים. זה יכול לחסוך גם זמן וגם את התסכול הנוסף הנלווה להתמודדות עצמית, שהיא סוביקטיבית ואינטואיטיבית. כמובן שהעוצמה של הקושי ותדירות הופעתו בחיי היום יום שלכם, משפיעים על העיתוי של הפניה, אבל כאמור, אם התחלתם לחפש פתרון לקושי שלכם והגעתם לכאן, זה העיתוי לפנות. לא כדאי לדחות!

אפשר גם ללחוץ כאן ולקבל ללא עלות חוות דעת מקצועית מד"ר רונית שרון, שתסייע לכם לקבל החלטה. 

חד משמעית כן. הניסיון המצטבר בעולם ובמכון קשרים מעיד כי אנשים המגיעים בלי דעות קדומות ובלי אנטי…, יצליחו לעשות שינוי חיובי בחייהם בפרק זמן קצר. לשיטת FIT של מכון קשרים יש אין ספור סיפורי הצלחה עם 91% הצלחה. מי שחווה קושי ולא ינסה לפנות לייעוץ, עלול להמשיך ולשחזר את הדפוסים, המייצרים אצלו שוב ושוב קושי ומשבר.

כמובן ששינוי לטווח ארוך מחייב את שימור ההישגים שתשיגו במהלך תכנית הייעוץ. בשיטת FIT של מכון קשרים מוקדשת תשומת לב מיוחדת לטכניקות המסייעות לפרט להמשיך לתרגל ולשמר את ההישגים גם בטווח הארוך. 

אפשר גם ללחוץ כאן ולקבל ללא עלות חוות דעת מקצועית מד"ר רונית שרון, שתסייע לכם לקבל החלטה. 

התשובה הלא מפתיעה ל"שאלת מיליון הדולר", היא שזה תלוי…

כמו בכל תחום, עלות פגישה משתנה ותלויה מאד בהשכלה, בניסיון, באזור המגורים (באזור המרכז יותר יקר) ובביקוש הספציפי הקיים לאיש או אשת המקצוע. המחירים נעים בדרך כלל בין 250 ש"ח ל 500 ש"ח לפגישה ולעתים אף יותר. מכון קשרים מקפיד לשמור על איזון ומשתדל מאד להנגיש את הרמה המקצועית הגבוה של ד"ר רונית שרון ושל צוות המכון במחירים הוגנים, ונמצא באמצע הטווח הנ"ל.

ישנן שיטות טיפול בהן איך הגדרה או תחימה של משך הטיפול ותכנית המפגשים עלולה להמשך חודשים רבים ואף שנים ארוכות. במקביל, מאחר שבעידן המודרני אנשים מצפים לתוצאות 'כאן ועכשיו', התפתחו שיטות קצרות מועד. שיטת FIT של מכון קשרים מותאמת לציפיה חשובה זו ולכל תכנית מפגשים יש התחלה ויש סוף, בדרך כלל לאחר 4 חודשים. באופן המאפשר לכם תוך זמן קצר ובתקציב ידוע מראש, לחולל את השינוי שאתם כה מצפים לו. 

בדומה לתחומים רבים בחיינו, גם בתחום זה המבחר של אנשי המקצוע הוא גדול ומגוון. ואף יכול להיות מבלבל, באופן המקשה עלינו להחליט במי לבחור. הבעיה שהתלבטות כזאת עלולה לעכב שלא לצורך את תחילת הטיפול בקושי או במשבר שלנו. ואנחנו מאבדים זמן יקר באופן שהקושי או המשבר עלולים להעמיק, רק בגלל שאנחנו מתקשים להחליט במי לבחור.

החדשות הטובות הן, שמרבית המטפלים והיועצים בישראל טובים ועברו הכשרה מקצועית של שנים רבות. בחינה של שתיים עד שלוש אופציות יכולה להספיק. לאחר שתצמצמו את הרשימה ותבררו את הרמה המקצועית, את שיטה הטיפול ואת העלות, מומלץ להחליט ולהתחיל בתכנית המפגשים תוך זמן קצר. ככל שתמשיכו להתלבט, הנזק שיכול להגרם מדחיית הטיפול בבעיה הוא משמעותי.

בקיצור – יותר חשוב, לא לדחות ולהתחיל לטפל בבעיה. 

שאלות בנושא ייעוץ וטיפול זוגי

זוגיות יכולה להיות מאד טובה ומתגמלת. במקביל, כולנו חווים בתקופות מסוימות קשיים בזוגיות, שמעצם הוויתה מייצרת קונפליקטים. זה יכול להיות קונפליקט המוביל למשבר עמוק, כמו עקב בגידה או ריבים בלתי פוסקים. אבל זה יכול להיות גם קונפליקטים נקודתיים, סביב: חינוך הילדים, הוצאת כספים, תקשורת שלילית, חלוקת תפקידים, משפחות המוצא, או סתם מאבקי כח ואגו.

ייעוץ וטיפול זוגי מיועד לכל מי שמתמודד עם קושי וקונפליקטים זוגיים ומבקש לפתור אותם ולשפר את איכות החיים באופן משמעותי. בין אם הקונפליקט הוא משבר עמוק ומתמשך ובין אם הוא נקודתי. 

הדרך היעלה ביותר לעשות זאת היא באמצעות פניה לאיש או אשת מקצוע מתחום הייעוץ והטיפול. להתייעץ או לפנות לטיפול כבר מזמן לא נחשב דבר שיש להתבייש בו ובסקטורים נרחבים טיפול אף הפך לסמל סטאטוס. ואנשים רבים מבקשים להתייעץ ולרכוש כלים, דבר המשפר את איכות חייהם ללא מאמץ גדול. כיום יש רבים שאף עושים זאת לפני החתונה משום שהם מבקשים לקבל מראש תובנות וכלים לניהול זוגיות.

התשובה הקצרה היא שלייעוץ או טיפול זוגי כדאי לפנות בכל פעם שיש קושי או קונפליקט חוזר ולא פתור או סוגיה המקשה עלינו בחיי היום יום (והלילה..). 

תשובה קצת יותר ארוכה היא שאם הגעתם לכאן… כנראה שאתם כבר חושבים שמשהו השתבש בזוגיות שלכם, או עלול להשתבש, ולכן כדאי לכם לפנות לייעוץ. חבל להתעכב ולאפשר לקושי להמשיך לשלוט באורך חייכם. הקושי גם עלול להפוך 'לשריפה', שיהיה קשה לכבות. לעומת זאת, יעוץ מקצועי אובייקטיבי של איש או אשת מקצוע, ישיג בדרך כלל שיפור מהיר באיכות החיים ויחסוך גם את התסכול הנוסף והנלווה להתמודדות עצמית, שהיא סוביקטיבית ואינטואיטיבית. 

כמובן שהעוצמה של הקונפליקטים ותדירות הופעתם בחיי היום יום שלכם, משפיעים על העיתוי של הפניה. אבל כאמור, אם התחלתם לחפש פתרון לקושי שלכם והגעתם לכאן, זה העיתוי לפנות. לא כדאי לדחות… .

אפשר גם ללחוץ כאן ולקבל ללא עלות חוות דעת מקצועית מד"ר רונית שרון, שתסייע לכם לקבל החלטה. 

חד משמעית כן. הניסיון המצטבר בעולם ובמכון קשרים מעיד כי אנשים המגיעים בלי דעות קדומות ובלי אנטי…, יצליחו לעשות שינוי חיובי בזוגיות שלהם בפרק זמן קצר. לשיטת FIT של מכון קשרים יש מאות סיפורי הצלחה עם 91% הצלחה. ומי שלא ינסה לפנות לייעוץ, עלול להמשיך ולשחזר את הדפוסים, הגורמים שוב ושוב קושי ומשבר.

כמובן ששינוי לטווח ארוך מחייב את שימור ההישגים שתשיגו במהלך תכנית הייעוץ והטיפול הזוגי. בשיטת FIT של מכון קשרים מוקדשת תשומת לב מיוחדת לטכניקות המסייעות לזוגות להמשיך לתרגל ולשמר את ההישגים גם בטווח הארוך. 

אפשר גם ללחוץ כאן ולקבל ללא עלות חוות דעת מקצועית מד"ר רונית שרון, שתסייע לכם לקבל החלטה. 

התשובה הלא מפתיעה ל"שאלת מיליון הדולר", היא שזה תלוי…

כמו בכל תחום, עלות פגישה משתנה ותלויה מאד בהשכלה, בניסיון, באזור המגורים (באזור המרכז יותר יקר) ובביקוש הספציפי הקיים לאיש או אשת המקצוע. המחירים נעים בדרך כלל בין 250 ש"ח ל 500 ש"ח לפגישה ולעתים אף יותר. מכון קשרים מקפיד לשמור על איזון ומשתדל מאד להנגיש את הרמה המקצועית הגבוה של ד"ר רונית שרון ושל צוות המטפלות במכון במחירים הוגנים, ונמצא באמצע הטווח הנ"ל.

ישנן שיטות טיפול בהן איך הגדרה או תחימה של משך הטיפול ותכנית המפגשים עלולה להמשך חודשים רבים ואף שנים ארוכות. במקביל, מאחר שבעידן המודרני אנשים מצפים לתוצאות 'כאן ועכשיו', התפתחו שיטות קצרות מועד. שיטת FIT של מכון קשרים מותאמת לציפיה חשובה זו ולכל תכנית מפגשים יש התחלה ויש סוף, בדרך כלל לאחר 4 חודשים. באופן המאפשר לכם תוך זמן קצר ובתקציב ידוע מראש, לחולל את השינוי שאתם כה מצפים לו.

בדומה לתחומים רבים בחיינו, גם בתחום זה המבחר של אנשי המקצוע הוא גדול ומגוון. ואף יכול להיות מבלבל, באופן המקשה עלינו להחליט במי לבחור. הבעיה שהתלבטות כזאת עלולה לעכב שלא לצורך את תחילת הטיפול במשבר שלנו. ואנחנו מאבדים זמן יקר והמשבר עלול להעמיק, רק בגלל שאנחנו מתקשים להחליט במי לבחור.

החדשות הטובות הן, שמרבית המטפלים והיועצים בישראל טובים ועברו הכשרה מקצועית של שנים רבות. בחינה של שתיים עד שלוש אופציות יכולה להספיק. לאחר שתצמצמו את הרשימה ותבררו את הרמה המקצועית, את שיטה הטיפול ואת העלות, מומלץ להחליט ולהתחיל בתכנית המפגשים תוך זמן קצר. ככל שתמשיכו להתלבט, הנזק שיכול להגרם מדחיית הטיפול בבעיה הוא משמעותי.

בקיצור – יותר חשוב, לא לדחות ולהתחיל לטפל בבעיה. 

הפודקאסט של רונית

טלפון קצר יכול
לחולל שינוי גדול

לא כדאי להתמודד עם זה לבד…

הרשמו לרשימת התפוצה וקבלו עוד טיפים

הצטרפו לקהילה לומדת וצומחת וקבלו סרטונים וטיפים שישפרו לכם את איכות החיים

צרו קשר עם רונית