ייעוץ זוגי במכון קשרים

מעלים אתכם על מסלול חדש של ביחד

זוגיות היא כוח מניע, כוח של עוצמה ושל צמיחה אישית ומשותפת, דרך אותה תחושת “ביחד” עמוקה וחזקה, תחושה המגיעה דרך חברות קרובה, אינטימיות, מחויבות ובהחלט גם תשוקה. אך כמו כל דבר טוב וחשוב בחיים, כדי לייצר ולשמר זוגיות טובה ומעצימה, צריך להשקיע, לטפח, לחדש וממש לעבוד בזה, יחד. אחרת, הבסיס מתערער, המרחק מתחיל להיווצר והפגיעה בחיינו היא מהירה ומהותית.

קשיים, משברים ומורכבויות בזוגיות הם כולם חלק ממהלך החיים הטבעי של כל זוג וכל זוגיות, זה בלתי נמנע – ייעוץ זוגי נועד כדי לעזור לכם לגשר על הפערים והקשיים האלו ובעיקר לקבל כלים לצליחה משותפת, כזוג חזק, מחובר ומתקשר, של אותם משברים ומורכבויות. במכון קשרים, אנו מיישמים ייעוץ זוגי שרואה אתכם, ששם דגש על תקשורת ועל רכישת כלים אמיתיים ומעשיים לגמרי שבעזרתם תוכלו לעלות יחד על מסלול חדש וחיובי, מסלול לחידוש ושיפור החיבור, התקשורת והאינטימיות בזוגיות שלכם.

מכון קשרים, בהובלתה של ד”ר רונית שרון, מספק שירותי ייעוץ זוגי בפריסה ארצית וע”י מטפלות ומטפלים מוסמכים, כאשר במכון משלבים גישות טיפוליות רב-תחומיות וכל טיפול מיושם בהתאמה אישית מלאה – מתוך דגש טיפולי ומעשי על ייעוץ זוגי בשיטת FIT, פרי פיתוחה של ד”ר רונית שרון.

מוזמנים ליצור קשר עם מכון קשרים, לשמוע עוד על אפשרויות הייעוץ הזוגי שלנו וללמוד כיצד אנו יכולים לעזור לכם להבין מחדש ולהיזכר ביסודות החיבור והאהבה שלכם, בכוחות שלכם כזוג, נסייע בפתרון קונפליקטים ומשברים וניתן לכם כלים אמיתיים ומוכחים לתקשורת, ניהול משברים וקידום צמיחה זוגית ומשפחתית. ביחד!

תהליך ייעוץ זוגי
בשיטת FIT של מכון קשרים

תכנית טיפול
לראות את העולם דרך המשקפיים הנכונות
כנסו לתהליך שינוי עכשיו!

שיחת הכוונה ללא עלות לפונים מהאתר 

מפת הדרכים של ייעוץ זוגי בשיטת FIT במכון קשרים

  • זיהוי הקשיים וגם הכוחות שלכם
  • תהליכי העצמה אישית וזוגית
  • בניית תכנית שינוי אופרטיבית ומותאמת אישית
  • קבלת כלים לקידום שינוי חיובי
  • פעולות לשימור והמשך צמיחה

לשיטת FIT לייעוץ זוגי יש רקורד הצלחה מוכח ומרשים, עם זוגות רבים שחוו שינויים משמעותיים ולא פחות חשוב, הצליחו לשמר את השינויים ולהגיע יחד לגבהים שלפני תהליך הייעוץ, אפילו לא חלמו עליהם.

מסע אמיתי ומעשי לשינוי חיובי בזוגיות!

אנו לגמרי מודעים להיקפי הסטרס המגיעים עם חיים בעולם המהיר והדינמי בו כולנו חיים ולעובדה שכל זה, לצד קשיים ואתגרים נוספים, יוצרים לחץ ומורכבויות גם בזוגיות. בתהליכי ייעוץ זוגי במכון קשרים לחלוטין לא מתעלמים מזה, לא “מטאטאים” את האתגרים ומבינים שהזוגיות שלכם היא חלק ממערכת סבוכה של חיים, שגרה, עבודה, משימות ושאר היבטי חיים. שיטת FIT לייעוץ זוגי מתמקדת באופן מעשי ורלוונטי מאוד בהבנת המקור הבסיסי לבעיות ובעיקר ביצירת שינוי ממשי וחיובי, בזמן קצר ותוך שימוש בכלים פרקטיים, מהעולם האמיתי, שיעזרו לכם לקדם וליצור את השינוי שאתם כה רוצים ומשתוקקים לו.

ייעוץ זוגי במכון קשרים רואה אתכם ואת המערכת הזוגית והמשפחתית המורכבת שאתם מביאים איתכם, אתם לא צריכים לרגע להתאים את עצמכם לשיטה או לגישה אלא כל תהליך הייעוץ והכלים שאתם מקבלים מתאימים עצמם אליכם, תפורים באופן לגמרי מותאם אישית אליכם. דרכי השינוי והפתרונות לאתגרי הזוגיות שאתם מתמודדים עימם, נבנים יחד על בסיס החוזקות, הכוחות והיכולות שלכם, אינדיבידואלית וכזוג, דרך זה אנו מלמדים אתכם טכניקות אפקטיביות לקידום שיפור ושינוי.

ייעוץ זוגי בשיטת FIT הוא ממוקד מטרה, מסתכל על אתגרים ותהליכים בצורה מעשית ושואף לתת לכם כלים ליצירת השינוי בתהליך מהיר יחסית, כאשר אתם ואנחנו יודעים מראש שזהו תהליך עם התחלה ועם סוף מוגדרים.

מוכנים לצאת למסע מרתק ומעצים, מסע שיאפשר לכם ליצור שינוי ממשי, חיובי ועוצמתי לזוגיות טובה, מחוברת ואינטימית יותר ביניכם? צרו קשר עם מכון קשרים לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ זוגי ראשונית. מחכים כבר להיפגש ולהתחיל לעזור לכם!

שאלון זוגיות קשרים

10 שאלות ותגלו איך ייעוץ או טיפול יכולים לעזור לכם!

השיבו על שאלון קצר ותקבלו מד”ר רונית שרון חוות דעת מקצועית ללא עלות, שתסייע לכם לקבל החלטה שקולה.

מלאו פרטים (השם אינו חובה) ותקבלו את השאלון במייל. השאלון וחוות הדעת דיסקרטיים ונשמרים בסודיות מוחלטת!

דברים מרגשים שכתבו לנו:

ד"ר רונית שרון ומכון קשרים בטלויזיה

סיפורים מהקליניקה וטיפים חשובים על טיפול וייעוץ אישי וזוגי
נגן וידאו

לדעת לבקש סליחה ולדעת לסלוח, זה כח!

נגן וידאו

נישואים 'פרק ב' - איך מתחילים הכל מחדש....? אתגרים וטיפים

נגן וידאו

כך תשמרו על זוגיות טובה לאורך שנים

נגן וידאו

אובדן התשוקה – מה לעשות כשמתחילה השגרה ביחסים ויש סימנים שהקשר נגמר?

נגן וידאו

רווקות מאוחרת - "אני לא מצליחה למצוא זוגיות ולגמרי מיואשת. מה לעשות??"

נגן וידאו

האם ניתן לשקם אמון וקשר זוגי לאחר בגידה? ואיך טיפול זוגי יכול לעזור לחזור לשיגרת יחסים תקינה?

נגן וידאו

"בעלי ואני לא מפסיקים לריב ויש בינינו המון מרירות. מה לעשות?"

נגן וידאו

"אין לי כבר חשק ליחסים אינטימיים עם בעלי" כך מרעננים את היחסים

יחד

סיפורים מהקליניקה על ייעוץ זוגי

כל מה שצריך לדעת כדי להתקדם למקום טוב יותר

משבר בזוגיות

מחפשים זוגיות? אתם לא לבד!

מזה כמה עשורים, שיעור הרווקים בעולם ובישראל מזנק. מפתיע? הרי ישנן כל כך הרבה אפליקציות של היכרויות עם מבחר עצום של בני זוג פוטנציאליים, ממש

מכון קשרים

איך לפתור ריבים בזוגיות ?

אין זוג שלא סובל ממריבות וריבים. איך אפשר לפתור ריבים בזוגיות והאם יש דרך להימנע מהם? 7 טיפים שיעזרו לכם לריב בצורה נכונה >

צרו קשר עם רונית